WF-FAKTURKA START (pakiet jednostanowiskowy, program do faktur


  • W magazynie: 10 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Cena netto: 150,00 zł
  • (Cena brutto: 184,50 zł)
  • Poleć produkt

Prosty program do fakturowania

Program WF-Fakturka został zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie. Nie zarządza on stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia. Bardzo przydatny będzie zarówno w sklepach, zakładach usługowych, jak i w jednoosobowych firmach wystawiających po kilka faktur miesięcznie. Program umożliwia obsługę jednego podmiotu na jednym stanowisku.

Ilość funkcji programu ograniczona została świadomie do niezbędnego minimum, tak aby program był maksymalnie prosty w obsłudze i przejrzysty, a przyswojenie jego funkcji przez użytkownika szybkie i naturalne. Instalacja programu odbywa się automatycznie po włożeniu płyty instalacyjnej DVD-ROM i nie zajmuje więcej niż kilkanaście sekund. Te cechy sprawiają, że program nie powinien sprawić kłopotu nawet użytkownikom nie mającym wcześniej do czynienia z komputerem a w szczególności zagadnieniami fakturowania komputerowego. Opanowanie jego funkcji nastąpi w sposób szybki i przyjemny.

Możliwość instalacji i uruchamianie programu WF-Fakturka z nośników pamięci flash (pamięci USB, kart SD itp) ułatwia przenoszenie danych i umożliwia wykorzystywanie aplikacji na wielu komputerach, we wszystkich miejscach świadczenia usług.

WF-MAG WIN START (pakiet jednostanowiskowy) magazyn i sprzedaż
290,00 zł
(356,70 zł)
WF-MAG WIN BIZNES (licencja na pierwsze stanowisko) magazyn i sprzedaż
690,00 zł
(848,70 zł)
990,00 zł
WF-MAG MOBILE2 (pakiet jednostanowiskowy) + konsola zarządzająca + baza danych SYBASE
2 390,00 zł
(2 939,70 zł)
WAPRO Mobile - Android (pakiet jednostanowiskowy)
1 390,00 zł
(1 709,70 zł)
WAPRO Mobile - Android (dodatkowe stanowisko)
1 390,00 zł
(1 709,70 zł)
WAPRO Mobile - Android (dodatkowe stanowisko do konsoli zarządzającej)
100,00 zł
(123,00 zł)